روزمه حرفه ای بساز

رزومه یک برگه اینترنتی است که نشانگر هویت کاری شماست و ما در لینکوجاب میدانیم که شما دوست ندارید غیر حرفه ای و نوپا دیده شوید پس یک راه ساده و حرفه ای رایگان پیش پای شما گذاشته ایم.

رزومه

چرا رزومه مهم است؟

دید کامل کارفرما

دیده شدن شخصیت حرفه ای

ساده و کاربردی

قالب آماده و کاربردی برای دانلود

ارائه موفق

بهترین ارائه با خوانایی بالا

چگونه رزومه خود را در لینکوجاب آپلود کنم؟

1

حساب کاربری خود را ایجاد کنید.

در قدم اول یک حساب کاربری در لینکوجاب برای خود ایجاد کنید ، این حساب کاربری رسمی شما در لینکوجاب خواهد بود پس آن را تکمیل کنید .

حساب کاربری
رزومه

فایل خام رزومه را دانلود کنید.

2

بعد از ایجاد حساب کاربری به همین صفحه برگردید و با زدن دکمه زیر فایل خام رزومه را دانلود کنید تا با اطلاعات صحیح و دقیق آن را پر کنید تا به قدم بعدی بروید .

اطلاعات خود را در فایل خام جایگذاری کنید.

همه مواردی که لازم است در رزومه باشد نوشته شده است فقط کافی است نمونه ها را پاک کنید و اطلاعات خود را بجای آنها بنویسید ، این موارد شامل اطلاعات تماس ، اطلاعات تحصیلی و کاری میباشد .

3
رزومه
رزومه

رزومه شخصی خود را آپلود کنید

وارد داشبورد خود شوید و در بخش ” رزومه من ” یک باکس خالی برای آپلود رزومه وجود دارد. رزومه ی خود را آپلود کنید تا برای هر فرصت شغلی که میخواهید درخواست کنید دیگر نیاز به بارگذاری مجدد نباشد.

4

نمونه رزومه صحیح و ساده از لینکوجاب

سعی کنید رزومه خود را مشابه نمونه رزومه ای که مشاهده میکنید پر کنید و مطمئن شوید اطلاعات تماس شما حتما صحیح باشد که راه ارتباطی شما و کارفرما دچار اختلال نشود .

پاسخ سوالات شما

خیر ! رزومه ساز لینکوجاب کاملا رایگان در اختیار همه کارجوهای بین المللی لینکوجاب قرار گرفته است.

ممکن است شما اطلاعات زیادی برای ارائه داشته باشید ولی لازم است که به مهمترین آنها اشاره کنید چرا که کافرمایان بعد از بررسی رزومه شما از طریق راه های ارتباطی با شما تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت میکنند .

بله !  94.5% از کارفرمایان بعد از درخواست شما پروفایل لینکوجابی شما را بررسی میکنند و از طریق آن نسبت به تایید یا رد درخواست شما تصمیم میگیرند .

در نظر داشته باشید به دلیل سادگی رزومه ساز لینکوجاب در بین کارفرمایان پذیرش بسیار بالایی داشته است و ممکن است رزومه شخصی و ارسالی شما دارای اطلاعات زیاد باشد و این باعث میشود که کیفیت بررسی رزومه شما کاهش یافته و موجب رد درخواست شما شود .