سوالات عمومی

لینکوجاب یک شرکت کاریابی است که موقعیت ها و فرصت های خارجی را در اختیار کارجویان ایرانی قرار می دهد. ما اینجا هستیم تا کارجویان ایرانی را به کارفرماهای خارجی معرفی کنیم.

در ابتدا نیاز به ساخت اکانت در لینکوجاب دارید. پس از اینکه اکانت خود را ساختید با پر کردن اطلاعات یا بارگذاری رزومه خود نوبت به آن می رسد که فرصت های شغلی معرفی شده را بررسی کنید و اطلاعات خود را برای هرکدام از کارفرماهای مد نظر ارسال کنید.

برای ارتباط با واحد پشتیبانی لینکوجاب می توانید وارد صفحه ی تماس با ما شوید و از در قسمت پایینی صفحه فرمی قرار داده شده است که سوال و اطلاعات خود را وارد کنید. در اولین فرصت ممکن پاسخ خود را دریافت خواهید کرد یا با شما تماس میگیرم.

سوالات مربوط به ثبت نام

وارد سایت شوید و روی گزینه ورود / ثبت نام کلیک کنید. در این بخش روی گزینه “رمز عبور را فراموش کرده ام” کلیک کنید. ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که در متن آن لینکی برای بازیابی رمز عبور قرار داده شده است. می توانید در ادامه رمز عبور خود را تغییر دهید

برای غیرفعال‌سازی موقت حساب کاربری، وارد حساب کاربری خود شوید و در بخش تنظیمات، گزینه غیرفعال‌سازی موقت حساب کاربری را انتخاب نمایید. برای درخواست حذف حساب کاربری، لازم است از طریق ایمیل ثبت نام شده بر روی سایت، درخواست خود را به ایمیل [email protected] ارسال نمایید تا درخواست شما توسط جاب ویژن بررسی شده و پس از تایید نهایی، حساب کاربری شما بطور کامل از سایت حذف گردد.

 

به هیچ عنوان ایمیل های دریافتی از سمت لینکوجاب در ایمیل شما هرزنامه یا آزار دهنده نخواهد بود و لینکوجاب این تضمین را به شما میدهد .

 

 

وارد حساب خود شوید. در نوار بالای صفحه روی اسم خود کلیک کنید و در منوی باز شده، بر روی گزینه تنظیمات حساب کاربری کلیک کنید. در این بخش می‌توانید شماره خود را تغییر دهید و کد ارسال شده به شماره تماس خود را وارد کنید تا احراز هویت انجام شود.

 

سوالات روزمه و ثبت اطلاعات

بله. پس از ثبت نام وارد بخش داشبورد و پروفایل من شوید، سپس اطلاعات مربوط به خود را کامل کنید و رزومه شخصی خود را در بخش رزومه من وارد کنید. پس از آن رزومه بارگذاری شده را در هر آگهی و برای هر کارفرمایی که مد نظر داشته باشید می توانید ارسال کنید.

بله، شما می‌توانید با مراجعه به بخش رزومه من، لینک نمونه کارهای خود را بارگذاری نمایید.

لازم به تذکر است که لینک نمونه کار شما در کنار رزومه شما قرار گرفته و به کارفرمایان نمایش داده خواهد شد.

 

پس از ورود، در پروفایل کاربری خود بر روی گزینه درخواست های من کلیک کنید. تمام رزومه های ارسالی شما برای موقعیت های شغلی مختلف به همراه وضعیت آنها نمایش داده خواهد شد. همچنین می‌توانید مشاهده کنید که کارفرما چه زمانی به پنل خود سر زده و در چه زمان رزومه شما را مورد بررسی قرار داده است.

 

 

 

سوالات مربوط به آگهی و کارفرما

تمامی مدارک و موارد مورد نیاز برای پذیرش شما توسط کارفرمای خارجی داخل هر آگهی درج میشود. به طور کلی برای اخذ ویزا و دعوت شدن از طرف کارفرما نیاز به مدرک زبان، تجربه کاری، شرایط سنی و تحصیلی و مالی مناسب خواهید داشت.

 

در اول کار خیر ، کارفرمای شما یا در خارج از ایران یا یک ارتباطی در داخل ایران (بعنوان کارگزار یا رابط) دارد و در تمام آگهی های مندرج در سایت موارد مورد نیاز اعم از نوع و مدرک زبان درج شده است. اما تا روند قبولی پرونده ی شما و استخدام در کشور و شرکت مدنظرتان انجام شود به اندازه ی کافی زمان خواهید داشت تا مدرک زبان خود را دریافت و سطح زبان خود را افزایش دهید و همچنین ترجمه مدارک شما طی روند از شما گرفته خواهد شد .

در داشبورد خود گزینه ی ” جلسات من ” تعبیه شده است. در صورتی که کارفرما شما را تایید کرده باشد برایتان جلسه آنلاین تعیین می کند که این جلسه در پلتفرم لینکوجاب خواهد بود.